Açıköğretim Sisteminde Güz dönemi İngilizce I derslerinden birine kayıtlı öğrencilerden Touchstone Workbook Online Kursunu kullananlara, Cambridge Üniversitesi Yayınevi tarafından 2 Apple Watch ödül olarak verilecektir.

 

Cekiliş 1

31 Agustos - 6 Kasım tarıhleri arasında Touchstone Workbook Online için kayıt yaptıran tum TS1 ogrencileri cekiliş hakkı kazanacak. Ödül 2 ogrenci icın 2 iwatch (herbir ogrenci için bir tane). Cekiliş 7 Kasımda sonuclanacak. Kazanan kişiyle bireysel olarak iletisime gecilecek. Eger sizinle iletisime gecilmediyse kazanamadınız demektır.

Touchstone Workbook Online’a başlamak için
lütfen buraya tıklayınız.

Önemli not:

  • Öğrencilerimizin ödülleri kazanabilmeleri için ilgili dönemde Açıköğretim Sisteminde İngilizce I, II derslerinden birine kayıtlı olmaları gerekir.
  • Öğrencilerimizin yukarıdaki ödüllerden birini kazanabilmeleri için TC Kimlik numaralarını Touchstone çevrimiçi öğrenme ortamına kayıt yaparken kullanıcı adlarına eklemeleri gerekmektedir. Bu durumda, sisteme kayıt sırasında kullanıcı adı kısmına yazdığınız ismin sonuna TC kimlik numaranızı eklemeniz yeterli olacaktır. Örneğin aligün123456789 gibi.
  • Her öğrenci her akademik yılda sadece 1 ödül kazanma hakkına sahiptir.