Destek Sayfası

Touchstone Online Course, isteğe özel olarak tasarlanmış Cambridge Learning Management System tarafından yürütülmektedir.


İlk kez LMS’i kullanmaya başladığınızda öncelikli olarak kayıt olmanız (kullanıcı adı ve şifresi) ve kursunuzu aktive etmeniz gerekmektedir. Aktivasyon kodunuzu kitabınızın arka sayfasında bulabilirsiniz.

Kayıt olma, kursunuzu aktive etme ve online course’u kullanma ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ya da aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

 

Kayıt olmak ve Giriş yapmak:

Kılavuzu okuduktan veya videoyu izledikten sonra Cambridge LMS’e kayıt olmak veya giriş yapmak için lütfen buraya tıklayınız.

AÖF’sinden destek:

Anadolu Üniversitesi idaresi ile ilgili sorularınız için lütfen aşağıdaki linkten kendileri ile iletişime geçiniz. http://aofburo.anadolu.edu.tr/

İdare ile ilgili sorgulamalara örnekler: ödeme, sipariş, teslimat ve akademik takvim gibi konuları içeren sorular.

DVD Bilgileri ve Destek

Eğer DVD ya da DVD-ROM ile ilgili teknik sorunlar yaşıyorsanız, lütfen ilk önce DVD Sıkça Sorulan Sorular - bölümümüze başvurunuz.

Anadolu Level 2 DVD-ROM kalavuzu

Anadolu download patches Levels 1-2

Touchstone Online Teknik Destek

Eğer Cambridge Learning Management System ile ilgili teknik sorunlar yaşıyorsanız, lütfen ilk önce “Cambridge LMS’e Başlama– Öğrenciler” kılavuzuna başvurunuz.

Sorunlar? Sorular?

Eğer DVD, DVD-ROM ya da Cambridge Learning Management System ile ilgili daha fazla teknik desteğe ihtiyacınız varsa, lütfen Tenik Destek bilgilerimize başvurunuz. Lütfen biliniz ki, teknik destek birimimizde sizin için Türkçe destek vermeye hazır bir ekip yer almaktadır.