Video seminerler

Her ay canlı video semineri ile bize katılın

Hey ay sizin için iki tane canlı video semineri sunuyoruz; bir tanesi Seviye1/2 diğeri Seviye 3 öğrencileri için. Her bir video seminerinde özel bir davetli konuğumuz yer almakta, ve seminer o ay kursunuzda gördüğünüz konuları ve güncel konuları içeren bir dile odaklanmaktadır. Tabi ki her şey İngilizce olacak! Dilerseniz, istediğiniz bir konuda İngilizce olarak sunum yaparak siz de bir canlı video seminerinde yer alma şansına bile sahip olabilirsiniz- Daha fazla detay için lütfen aşağıdakilere göz atınız.

Bir video seminere katılmak için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir.

Gelecek video seminerlerin tarihleri yakında bu sayfada anons edilecektir. Lütfen sayfamızdaki güncellemeleri takip ediniz.

İngilizce verilen sunumlarda bire bir rehberlik

İngilizce sunum yapma konusunda Anadolu ve Cambridge University Press’ten bire bir rehberlik almak ister misiniz? Her ay, kazanan şanslı bir öğrencimize bir sonraki canlı video seminerinde, kendi seçtiği bir konu üzerine İngilizce olarak 5 dakika sunum yapma ve bunu yaparken sunum becerilerini geliştirmek üzere uzaman desteği alma fırsatı sunuyoruz.

Neden diğer dinleyicilerin de ilgisini çekeceğini düşündüğünüz, üzerine çalıştığınız konuların birini seçip bir sunum önerisi hazırlamıyorsunuz? Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak.

Biz sizinle iletişime geçeceğiz.


Geçmiş video Seminerler

Eğer önceki video seminerlerden birini kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek istiyorsanız lütfen aşağıdaki linklerden ilgili olanı tıklayınız.

Geçmiş video seminerlerin Listesi